עוצרים את אלימות ״תג-מחיר״

מחזקים את ימ״ר ש״י

ואת המחלקה היהודית בשב"כ

עוצרים את אלימות ״תג-מחיר״

מחזקים את ימ״ר ש״י ואת המחלקה היהודית בשב"כ

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה חדה במספר אירועי ״תג-מחיר״, פעולות טרור המכוונות כלפי פלסטינים חפים מפשע בשטחי יהודה, שומרון ומדינת ישראל. האירועים כוללים יידוי אבנים על כלי רכב נוסעים ועל בתי מגורים, הצתת מסגדים, כנסיות ומנזרים, השחתת רכוש פלסטיני ותקיפות אלימות.

 

פעילי הטרור היהודי מבקשים להרתיע את הגורמים הרשמיים של מדינת ישראל, אותם הם מזהים כגורם עוין למטרת יישוב ארץ ישראל השלמה, ועושים זאת על גבם של פלסטינים חפים מפשע. מאז שנהרג אהוביה סנדק, שבלשי משטרה זיהו את הרכב בו נסע כאחראי לפעולת יידוי אבנים על פלסטינים, יוצאים בכל לילה מאות פעילים ותוקפים פלסטינים חפים מפשע.

 

הפעולות האלימות הללו יציתו אלימות מקבילה בצד הפלסטיני ויסכנו יהודים חפים מפשע במדינת ישראל, יהודה ושומרון.

 

טרור יהודי מסוכן לשלומה ובטחונה של מדינת ישראל לא פחות מטרור פלסטיני. טרור יהודי רצח ראש ממשלה, טבח במתפללים מוסלמים בחברון, רצח את משפחת דוואבשה, רצח את עאישה א-ראבי ותכנן לפוצץ את מסגדי הר הבית. וזוהי רשימה חלקית.

הצטרפו עכשיו לקריאה לחזק את ימ"ר ש"י ואת המחלקה היהודית בשב"כ

ולתגבר את פעילותם! 

שתפו בפייסבוק
שלחו בוואטסאפ

פורום תג מאיר פועל מאז שנת 2011 לעידוד הסובלנות והחמלה ולמיגור פשעי שנאה וגזענות. פעילי תג מאיר מגיעים למקומות שהותקפו על ידי פושעי-שנאה למיניהם למפגשי סולידריות עם הקורבנות, מתנערים מהתוקפים ומגנים. הצטרפו לאלפי יהודים, מוסלמים ונוצרים המשתתפים במפגשים, סדנאות, כנסים, עצרות הפגנות ותהלוכות שאנו מקיימים במהלך השנה.

פורום תג מאיר נוסד בחג החנוכה תשע"ב במטרה להשמיע קול של סובלנות, כבוד הדדי ומאור פנים כלפי שכנים, זרים וגרים בתוכנו ולמען נזכור כי גרים היינו בארץ מצרים.
"סור מרע ועשה טוב בקש שלום ורודפהו"

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד