מחזקים ומחבקים את מוחמד נסאסרה:

קוראים למיצוי הדין עם האשמים!

מוחמד נסאסרה, סטודנט למערכות מידע רפואיות בן 21 תושב העיר לוד, הותקף ונפצע ביום חמישי האחרון בחוף הים בראשון לציון. חבורת צעירים ניגשו אל מוחמד וחברו בשעה שהיו בים, וכאשר מוחמד הסתובב ללכת אחד הצעירים פצע אותו באמצעות סכין לכל אורך הגב, הוא הובהל לבית החולים, אושפז ונזקק למאות תפרים.

אביו של מוחמד יוסף מתנדב במגן דוד אדום, כך גם אימו- אביר, ומוחמד עצמו מתנדב בעמותת "ידידים" המסייעת לנהגות ונהגים שנתקעו בדרכים.

משטרת ישראל עוד לא מצאה את האשמים במעשה הנפשע והאלים.

חתמו עכשיו כדי לחזק את מוחמד ואת משפחתו, וכדי לקרוא למשטרת ישראל לעשות את עבודתה ולמצוא את התוקף שפצע את מוחמד, ואת חבריו שלא התנגדו למעשה.

 

הצטרפו עכשיו למכתב הסולידריות

שתפו בפייסבוק
שלחו בוואטסאפ

פורום תג מאיר פועל מאז שנת 2011 לעידוד הסובלנות והחמלה ולמיגור פשעי שנאה וגזענות. פעילי תג מאיר מגיעים למקומות שהותקפו על ידי פושעי-שנאה למיניהם למפגשי סולידריות עם הקורבנות, מתנערים מהתוקפים ומגנים. הצטרפו לאלפי יהודים, מוסלמים ונוצרים המשתתפים במפגשים, סדנאות, כנסים, עצרות הפגנות ותהלוכות שאנו מקיימים במהלך השנה.

 

פורום תג מאיר נוסד בחג החנוכה תשע"ב במטרה להשמיע קול של סובלנות, כבוד הדדי ומאור פנים כלפי שכנים, זרים וגרים בתוכנו ולמען נזכור כי גרים היינו בארץ מצרים.
"סור מרע ועשה טוב בקש שלום ורודפהו"

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד