דורשים משר הביטחון בני גנץ להכריז עכשיו על להב״ה ועוצמה יהודית כארגוני טרור

דורשים משר הביטחון בני גנץ להכריז עכשיו על להב״ה ועוצמה יהודית כארגוני טרור

הגיע הזמן לשים סוף לתופעה האלימה והמביישת!

שר הביטחון בני גנץ – כמה עוד אזרחים ערבים יותקפו באלימות עד שתצא להגנתם, ותכריז על להב״ה ועל עוצמה יהודית כעל ארגוני טרור?

ארגון להב״ה והעומד בראשו בנצי גופשטיין פועלים להפצת אלימות ושנאה כבר שנים. בחודשים האחרונים, מאז מבצע ״שומר החומות״ ובמהלכו, פועלים להב״ה, עוצמה יהודית, וההתארגנויות הקשורות אליהן במטרה ברורה להטיל פחד ואימה על אזרחים ערבים, ובמילים אחרות, להשית עליהם טרור. הדיווחים שמגיעים מהשטח מעידים על התארגנויות אלימות ואירועי נקמה מאורגנים בין היתר בלוד, רמלה, עכו, חיפה, יפו, בת ים ועוד.

אירועי האלימות הללו מתרחשים במעורבותם הישירה ובהשפעתם של בנצי גופשטיין ואיתמר בן גביר. בשנת 2015 נשאל גופשטיין אם הוא בעד שריפת כנסיות, והשיב: "פשוט שכן, מה השאלה בכלל?״. בשנת 2019 הוגש נגד גופשטיין כתב אישום בו הואשם בהסתה לגזענות, הסתה לאלימות והסתה לטרור. לצערנו האלימות בחסות להב״ה ועוצמה יהודית מתרחשת כבר שנים רבות. פעילי הארגונים עמדו מאחורי הצתת בית הספר הדו-לשוני בירושלים, ובעת שחרורו של אחד המציתים מהכלא ערכו עבורו בלהב״ה מסיבת שחרור.

אבי אריאלי, לשעבר ראש המחלקה היהודית בשב״כ: ״הפעם הבאה תהיה הרבה יותר קשה, והרבה יותר חמורה ממה שהיה ב״שומר החומות״. יש כאן גרעינים סמויים שנמצאים עמוק בתוך האדמה אבל הם חיים, וברגע שקורה אירוע כל כך גדול כמו ״שומר החומות״, אז הגרעין הזה מקבל הרבה מים בבת אחת ואנחנו רואים אותו.״

בשנים האחרונות הגענו לעשרות רבות של ביקורי סולידריות אצל אזרחים ערבים שנפגעו מתקיפות אלימות על רקע גזעני בחסות להב״ה, עוצמה יהודית ושלוחותיהם. פעם אחר פעם פגשנו באנשים טובים אשר הותקפו באלימות קשה רק מעצם היותם ערבים או מכיוון שדיברו ערבית במרחב הציבורי.

חתמו עכשיו והצטרפו לקריאה להוציא את להב"ה ועוצמה יהודית מהחוק!

שתפו בפייסבוק
שלחו בוואטסאפ

פורום תג מאיר פועל מאז שנת 2011 לעידוד הסובלנות והחמלה ולמיגור פשעי שנאה וגזענות. פעילי תג מאיר מגיעים למקומות שהותקפו על ידי פושעי-שנאה למיניהם למפגשי סולידריות עם הקורבנות, מתנערים מהתוקפים ומגנים. הצטרפו לאלפי יהודים, מוסלמים ונוצרים המשתתפים במפגשים, סדנאות, כנסים, עצרות הפגנות ותהלוכות שאנו מקיימים במהלך השנה.

פורום תג מאיר נוסד בחג החנוכה תשע"ב במטרה להשמיע קול של סובלנות, כבוד הדדי ומאור פנים כלפי שכנים, זרים וגרים בתוכנו ולמען נזכור כי גרים היינו בארץ מצרים.
"סור מרע ועשה טוב בקש שלום ורודפהו"

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד