גם במשבר הקורונה –

אומרים לא לגזענות!

🙏🏻 שולחים קריאת סולידריות לעם-שלם סינגסון שהותקף על רקע גזעני

📢 קוראים למעצר ומיצוי הדין עם האשמים

"סור מרע ועשה טוב בקש שלום ורודפהו"

ביום ראשון האחרון תקפו פושעים את עם-שלם סינגסון, עולה חדש המשתייך לקהילת "בני המנשה". הם קראו לכיוונו: "סיני! קורונה!", על בסיס המראה החיצוני ועיניו המלוכסנות, ותקפו אותו מילולית ופיזית. בעקבות התקיפה אושפז עם-שלם במצב בינוני בבית החולים פוריה.

בנות ובני קהילת בני המנשה אשר הגיעו לארץ מהודו, מתמודדים עם תגובות גזעניות רבות מאז התפשטותו של נגיף הקורונה- רק בגלל מראם החיצוני.

אנחנו מגנים בתוקף את התקיפה הגזענית וקוראים למשטרת ישראל למצות את הדין עם האשמים, ולמנוע מקרים נוספים בעתיד.

חתמו על מכתב הסולידריות כדי לחזק את עם-שלם ואת בנות ובני קהילתו, וכדי לקרוא יחד איתנו למיצוי הדין עם האשמים במעשה הנפשע. אנחנו נעביר לעם-שלם ולקהילתו את המכתב החתום ונשלח להם ברכת שלום ואחווה.

מסכימים? הצטרפו עכשיו למכתב הסולידריות

שתפו בפייסבוק
שלחו בוואטסאפ

פורום תג מאיר פועל מאז שנת 2011 לעידוד ערכי הסובלנות והיהדות ולמיגור פשעי שנאה וגזענות. פעילי תג מאיר מגיעים למקומות שהותקפו על ידי פושעי-שנאה למיניהם תוך 24 עד 48 שעות ממועד התקיפה, מתנערים מהתוקפים ומגנים. הצטרפו לאלפי יהודים, מוסלמים ונוצרים המשתתפים במפגשים, סדנאות, כנסים, עצרות הפגנות ותהלוכות שאנו מקיימים במהלך השנה.

פורום תג מאיר נוסד בחג החנוכה תשע"ב במטרה להשמיע קול של סובלנות, כבוד הדדי ומאור פנים כלפי שכנים, זרים וגרים בתוכנו ולמען נזכור כי גרים היינו בארץ מצרים.
"סור מרע ועשה טוב בקש שלום ורודפהו"

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד