"ואל תשכן באוהליך עוולה" (איוב י"א)

חתמו עכשיו על מכתב המחאה!

יחד נקרא למוסדות הבית היהודי לחזור בהם מההסכם המביש

חולשה יהודית וחילול שם שמיים.

בסלון ביתו תלה איתמר בן גביר תמונה של המחבל ברוך גולדשטיין, על רקע מערת המכפלה בה ביצע את הפיגוע, בליווי הפסוק "תחת אשר קנא לא-להיו ויכפר על בני ישראל" הלקוח מתוך פרשת פנחס ומהווה סמל לנקמה בגויים. מפלגת "הבית היהודי" בראשות הרב רפי פרץ החליטה על ריצה משותפת עם מפלגת "עוצמה יהודית" בראשות איתמר בן גביר. אנחנו מוחים על ההחלטה ורואים בה בושה גדולה וחילול שם שמיים.

איתמר בן גביר הצטרף לתנועת כ"ך בגיל 16 ועד היום מעריך ומעריץ את הרב כהנא. כאשר הגיע לגיל גיוס, סירב צה"ל לגייס אותו בעקבות פעילותו בארגון שהוכר כארגון טרור. הוא תועד מחזיק את סמל הרכב של רה"מ יצחק רבין, ומכריז: "כמו שהגענו לסמל הזה, אנחנו יכולים להגיע לרבין". במהלך השנים הוגשו נגדו עשרות כתבי אישום, מתוכם הורשע בהתפרעות, השחתת מקרקעין, הפרעה לשוטר, החזקת חומר תעמולה לטובת ארגוני טרור, הסתה לגזענות ותמיכה בטרור.

בן גביר עורך דין במקצועו. לשכת עורכי הדין מנעה ממנו לגשת להתמחות עקב עברו הפלילי, התנגדות שהוסרה רק לאחר שני ערעורים. בן גביר ייצג ומייצג במשך השנים את האחראים לפעולות "תג-מחיר" שכוללות פגיעה בחפים מפשע, הצתת מסגדים וכנסיות, תקיפות גזעניות ועוד. הוא ייצג את אחד מהחשודים ברצח בני משפחת דוובאשה בדומא ואת העבריין המורשע אליעזר ברלנד. בן גביר נכח ב"חתונת השנאה" בה דקרו הרוקדים את תמונתו של התינוק עלי דוובאשה- שנרצח ע"י בני עוולה- בליווי קריאות נקמה, והגיע ללווייתו של עדן נתן-זאדה, חייל שערק מצה"ל עם נשקו בעקבות ההתנתקות וביצע פיגוע ירי בשפרעם.

כיצד יתכן שבמקום השלישי של "הבית היהודי" יוצב אדם שמפאר גזענות, אלימות ורצח של 29 מוסלמים מאמינים בעת תפילתם?

מסכימים? הצטרפו עכשיו למכתב המחאה

קרדיט: מתוך היוטיוב של חנוך דאום
שתפו בפייסבוק
שלחו בוואטסאפ

פורום תג מאיר פועל מאז שנת 2011 לעידוד ערכי הסובלנות והיהדות ולמיגור פשעי שנאה וגזענות. פעילי תג מאיר מגיעים למקומות שהותקפו על ידי פושעי-שנאה למיניהם תוך 24 עד 48 שעות ממועד התקיפה, מתנערים מהתוקפים ומגנים. הצטרפו לאלפי יהודים, מוסלמים ונוצרים המשתתפים במפגשים, סדנאות, כנסים, עצרות הפגנות ותהלוכות שאנו מקיימים במהלך השנה.

פורום תג מאיר נוסד בחג החנוכה תשע"ב במטרה להשמיע קול של סובלנות, כבוד הדדי ומאור פנים כלפי שכנים, זרים וגרים בתוכנו ולמען נזכור כי גרים היינו בארץ מצרים.
"סור מרע ועשה טוב בקש שלום ורודפהו"

עיצוב ופיתוח: קבוצת מינוף

גלילה לראש העמוד